Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Франція відмовилась включати анексію Криму до "нормандського формату": "Потягне на дно весь корабель"

Пріоритетом є вирішення конфлікту на Донбасі.

Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен заявив, що наразі питання повернення анексованого Росією Криму не можуть бути включені до розгляду у "нормандському форматі".

Про це він заявив інтерв’ю "Громадському".

"В цьому питанні ми прагнемо бути прагматичними. Сьогодні ми не бачимо формату, в якому можна було б результативно обговорювати це питання. Включення питання Криму у "нормандський формат" нічого не дасть - навпаки, це питання потягне на дно весь корабель", - сказав Етьєн де Понсен.

Він зазначив, що спочатку потрібно розібратися з конфліктом на Донбасі, де гинуть люди і є гуманітарні проблеми.

Натомість, посол не став робити прогнозів, скільки знадобиться років для того, щоб повернутися до вирішення питання з поверненням Криму.

"Я не можу робити прогнозів щодо десяти років чи більше. Ще раз: давайте завершимо перемовини щодо Донбасу, і щодо Криму - подивимося", - зазначив Понсен.

Також він додав, що Мінські угоди на сьогодні є найкращою базою для припинення війни на Донбасі, однак їх текст потребує уточнення.

Плейлист 20 відео Новини окупованого Криму. Актуальне

2019 року Крим "відсвяткував" вже п’яту річницю анексії. За цей час півострів, як і Росія, отримав серйозні санкції, однак ніхто досі не змусив Москву хоча б розпочати обговорення повернення Криму до України. На п’ятий рік анексії росіяни продовжують репресії та утиски на півострові.

Новини окупованого Криму. Актуальне

Залиште свій коментар

Вибір редакції