Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Франція виселяє біженців з Кале, які мігранти перетворили на "джунглі"

Табір перетворився на міні-місто.

Південна частина табору для біженців повинні бути звільнена до вечора 23 лютого, вирішили в префектурі департаменту французького Па-де-Кале.

Усі біженці, які залишаться в таборі після цього терміну, будуть виселені, повідомила влада. Потім південну частину, яка становить близько половини всього наметового табору, знесуть. За оцінками влади, це змусить змінити місце проживання 800-1000 чоловік.

Правозахисники, які виступають проти виселення, вважають, що в регіоні, який піде під знесення, мешкають в два рази більше біженців. Їм пропонують переселитися в так звані житлові модулі. На їх оснащення влади витратили близько 25 млн євро.

Кількість мігрантів у таборі в Кале, відомому як "джунглі", за останні два роки зросла у кілька разів. Табір перетворився на міні-місто. Тут є магазини, ресторан, релігійні установи і навіть театр. У січні повідомлялося, що влада знесла мечеть і школу для мігрантів.

Нагадаємо, за прогнозом Міжнародної організації з міграції в 2016 році до Європи прибуде ще один мільйон біженців. У той же час Берлін і Анкара можуть залучити до НАТО боротьбі з незаконними перевізниками мігрантів в Європу. Політики хочуть, щоб НАТО боролося з нелегальними перевізниками біженців в Егейському морі і патрулювали турецьке узбережжя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції