Франція заборонить в'їзд туристам, які вакциновані російською вакциною SputnikV

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Франція заборонить в'їзд туристам, які вакциновані російською вакциною SputnikV

Associated Press

Греція - це єдина країна ЄС, яка на національному рівні визнала SputnikV.

Франція не пускатиме до себе туристів, які вакциновані російським препаратом від коронавірусу SputnikV.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 19 травня. 

Відповідну заяву оприлюднило французьке Міністерство закордонних справ. Так відомство прокоментувало запитання про те, чи готовий Париж піти шляхом грецьких Афін та відкрити кордони для туристів з Росії, не чекаючи схвалення російської вакцини європейським регулятором.

У французькому міністерстві нагадали, що зараз в’їзд до країни обмежений. Натомість подальші кроки координуватимуть з усіма членами Євросоюзу. У Брюсселі поки що вирішили дозволити в’їзд з третіх країн людям, які отримали щеплення препаратами, схваленими у ЄС або ВООЗ.

Новини світу: Франція не пускатиме до себе вакцинованих російським "Спутніком V"

Новини світу: Франція не пускатиме до себе вакцинованих російським "Спутніком V"

Слід зауважити, що Греція - наразі єдина країна Європейського Союзу, яка на національному рівні визнала російський SputnikV.

Як повідомлялося, у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) заявили, що світ досяг ситуації "вакцинного апартеїду". Майже половиною всієї кількості вакцин володіють країни з високим рівнем доходу (15 відсотків). Щонайменше 63 мільйони доз вакцин було відвантажено до 124 країн та економік, але вони становлять лише 0,5 відсотка загального населення цих країн.

Наступна публікація