Франція заморозила рахунки екс-президента Єгипту Хосні Мубарака

Рахунки та майно колишнього президента Єгипту, його дружини, двох їхніх синів і їхніх дружин - заморожено.

Франція вирішила заморозити на своїй території рахунки та майно колишнього президента Єгипту Хосні Мубарака за запитом єгипетської влади, йдеться в комюніке МЗС Франції.

За даними міністерства, 22 лютого влада Єгипту офіційно попросила Францію заморозити власність, рахунки та майно колишнього президента, його дружини, двох їхніх синів і їхніх дружин.

"На підставі Конвенції ООН проти корупції, зокрема статті 55, і в порозумінні з попередніми заявами, (голова МЗС) Мішель Альо-Марі доручила передати цей запит компетентним органам, щоб вони приступили до відповідних дій", - цитується документ.

Як повідомлялось, що єгипетський МЗС доручив дипломатам домагатися заморожування зарубіжних активів екс-президента Мубарака.

Мубарак 11 лютого подав у відставку з поста президента і передав владу Вищій військовій раді.

Раніше Швейцарія розкрила стан рахунків Мубарака. Кількість грошей колишнього президента Єгипту і його оточення на швейцарських рахунках становить десятки мільйонів доларів.

Ще раніше голова Єврогрупи (організації країн єврозони) Жан-Клод Юнкер висловив готовність заморозити європейські рахунки Мубарака на прохання єгипетської влади.

Читайте також:

Швейцарія розкрила стан рахунків Мубарака

Обама: після відставки Мубарака на Єгипет чекає справжня демократія

Скинутий президент Єгипту страждає і постійно непритомніє

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: