Франція запропонувала створити політичне керівництво операцією в Лівії

Франція може створити політичне керівництво, яке буде керувати операцією в Лівії. До нього увійдуть міністри МЗС країн коаліції та Ліги арабських держав.

Франція запропонувала створити орган політичного керівництва операцією в Лівії. Глава МЗС цієї країни Ален Жюппе запропонував скласти його з міністрів закордонних справ країн-учасниць операції і країн, що входять до Ліги арабських держав.

За словами Жюппе, ця ініціатива виходить від президента Франції Ніколя Саркозі.

"Ми маємо намір зустрітися в найближчі дні в Брюсселі, Лондоні або Парижі і в майбутньому зробити ці зустрічі регулярними, щоб присутність політичного спостереження була явною", - заявив Жюппе.

Коментуючи саму операцію, міністр зазначив, що вона може бути припинена "у будь-який момент", якщо Каддафі і підконтрольні йому війська будуть дотримуватися умови резолюції Радбезу ООН.

У військовій операції в Лівії беруть участь військові Франції, США, Великобританії, Італії, Нідерландів, Данії та низки інших країн, у тому числі ОАЕ і Катару. Як повідомлялося раніше, єдиного військового командування у операції в Лівії немає.

Бомбардування позицій Каддафі розпочалися пізно увечері 19 березня і продовжуються досі. Причиною для початку активних дій став той факт, що режим Каддафі порушив вимоги прийнятої 17 березня резолюції Радбезу ООН, наказував припинити вогонь і встановити над Лівією безпольотною зону.

Війська Каддафі ведуть бойові дії в районі міст Місурата, Зінтан і Бенгазі, контрольованих повстанцями. Після початку військової операції Заходу Каддафі заявив, що не має наміру здаватися і готовий до тривалої війни.

Все про події в Лівії читайте тут.

Читайте також:

Путін: причетним до подій в Лівії потрібно "молитися за порятунок душі"

Каддафі запропонував 350 євро за голову кожного повстанця

США зазнали перших втрат у війні з Лівією

ВідеоБомбардування позицій Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: