Францію заблокував страйк проти підвищення пенсійного віку

У Франції оголосили 24-годинний страйк проти пенсійної реформи Саркозі, який пропонує французам виходити на пенсію з 62 років. Громадський транспорт, авіасполучення та банківські установи не працюють.

У Франції почався масштабний страйк проти запропонованої урядом пенсійної реформи, що передбачає підвищення віку виходу на пенсію з 60 до 62 років.

Страйк триватиме 24 години. Громадський транспорт, банки, аеропорти та пошти працюватимуть з перебоями, а місцями й повністю будуть закриті.

День для страйку обраний не випадково. Саме у вівторок, 7 вересня, парламент Франції приступить до розгляду запропонованої урядом пенсійної реформи. У страйку беруть участь - профспілки, опозиція, службовці громадського транспорту та державного сектора. Очікується, що серйозні проблеми виникнуть у тих, хто добирається до роботи громадським транспортом.

Залізничні компанії просять французів заздалегідь продумати найбільш прийнятний спосіб дістатися до роботи, тому що в цей у всій країні ходять лише половина потягів.

У метро задіяні менше половини потягів з рухомого складу. У страйку також беруть участь авіадиспетчери. У зв'язку з цим буде скасована значна частина рейсів паризького аеропорту Орлі та близько 10% - аеропорту Шарль де Голль.

Управління аеропортами радить пасажирам погоджувати час вильоту з авіаперевізниками.
Найбільша профспілка Франції General Confederation of Labour (CGT), заявляє, що запланований страйк буде більш масовим, ніж акції протесту в червні цього року, в яких взяли участь 800 тисяч людей.

Тим часом президент Франції Ніколя Саркозі заявляє, що не має наміру відмовлятися від задуманого. Пенсійні перетворення - одна з основних реформ, які Саркозі має намір втілити в життя за два роки, що залишаються до закінчення його президентського терміну.

Нагадаємо, 4 вересня у Парижі пройшли демонстрації проти нових урядових заходів безпеки, зокрема, проти висилки циган, які раніше прибули до країни з Румунії і Болгарії. Протестувальники звинуватили президента Франції Саркозі в неповазі до меншин і пошуку політичної вигоди.

Читайте також:

Три телеканали України провели ефірний страйк

На одному з найбільших металургійних підприємств України почався страйк

У Греції відбулися сутички між поліцією та водіями вантажівок

В Італії через Берлусконі не вийдуть в ефір новини

ВідеоСтрайки у Франції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: