Француз помочився на Коран і виклав відео в інтернеті

Молодик спаплюжив священну книгу мусульман, мотивуючи це тим, що у Франції "можна спалювати будь-які книги".

Мусульманська влада Франції поскаржилася в поліцію на опублікований в інтернеті відеоролик, на якому відображена сцена знущання над Кораном.

Молодий житель містечка на околиці Страсбурга під псевдонімом "Калімера" порвав Коран, підпалив і помочився на палаючу книжку.

"Я виявив це відео сьогодні вранці після попередження в Google, - розповідає голова мечеті в Страсбурзі Абд аль-Азазе Шукрі. - Я зайшов на сторінку відео. Подивився і почитав коментарі".

Імам знайшов номер телефону хлопця, який спалив Коран і зателефонував йому. Той не бентежачись відповів, що зробив це на минулих вихідних, але в Інтернеті опублікувала ролик його подружка, а не він сам.

"Він сказав, що робить, що хоче, і у Франції можна спалювати будь-які книги, навіть "Вінні-пуха", - зазначив голова мечеті.

На відео молода людина малює мусульманського терориста на паперовому літачку, зробленому з сторінки Корану. Причому ручка, якою він малював, належить місцевій жандармерії.

Сайт, що помістив цю інформацію, був змушений вибачитися перед читачами і закрити коментарі, так багато там було образливих заяв на адресу ісламу.

Читайте також:

Спалювання Корану в США визнали законним

Австралієць викурив сигарети, скручені зі сторінок Корану і Біблії

"Інтерпол" оголосив всесвітню тривогу на випадок спалення Корану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: