Француза заарештували за докір жінці-депутату в "еротичному" конфузі

Француза затримали за те, що він пригадав міністру юстиції Франції "еротичний" конфуз, який трапився з нею нещодавно. Так, в прямому ефірі міністр переплутала слова "інфляція" з "феляцією".

Сорокарічного француза, ім'я якого не називається, протримали під арештом дві доби за лист, в якому він нагадав екс-міністру юстиції "еротичний" конфуз у прямому ефірі.

Чоловік по електронній пошті попросив депутата Європарламенту Рашиду Даті "зробити йому інфляцію".

Нагадаємо, наприкінці вересня Даті оконфузилися в телеефірі: виступаючи на економічну тему, вона сказала буквально наступне: "Я бачу, що деякі (іноземні інвестиційні фонди) сподіваються на повернення 20-25% в той час, коли феляція близька до нуля".

Даті переплутала слово "феляція", що означає оральний секс, з "інфляцією". Тоді, здавалося, міністр легко і з гумором сприйняла свій конфуз, розсміявшись і пояснивши, що говорила занадто швидко. Вона також сказала, що була рада надати телеглядачам можливість розважитися.

Але після того як житель південного сходу Франції направив їй образливого листа, в його будинок увірвалася поліція, яка, очевидна, вистежила адресу жартівника за допомогою IP-адреси і провайдера. Адвокат чоловіка Іван Фло розповів пресі про арешт і про те, що влада конфіскувала комп'ютер його клієнта.

Гумориста випустили під заставу, і тепер він повинен буде з'явитися 3 грудня в суд у справі про нанесення образи державному службовцю. Цей злочин карається тюремним ув'язненням на термін до одного місяця і штрафом у 10 тисяч євро.

"Мій клієнт відправив лист тільки пані Даті і не поширював його комусь ще", - заявив адвокат, підкресливши, що в листі не було нічого образливого і він містило лише безневинний евфемізм.

До того ж листа було передано їй як приватній особі, а не як державному службовцю, стверджує адвокат. Він нагадав, що політики та інші публічні персони часто отримують жартівливі листи, але навіть образливі послання суспільством сприймаються як неминуча плата за публічність.

Прокурор Ліона Ентоні Паганеллі виправдав арешт, сказавши, що "образа очевидна, коли висловлювання застосовується, аби підірвати репутацію державного службовця, а в даному випадку пані Даті, до якої в листі звернулися по імені".

Випадок з "інфляцією" виявився не першим публічним приниженням для Даті. Так, у грудні минулого року, ЗМІ оприлюднили її телефонну розмову з подругою: Даті скаржилася, як їй нестерпно сидіти в стінах Європарламенту. "Я змушена залишатися тут, сидіти з розумним виглядом, так як тут зібралися деякі журналісти", - говорила Даті. Очевидно, колишній міністр юстиції забула, що до неї був прикріплений мікрофон-петлиця телеканалу М-6.

Читайте також:

Екс-міністр юстиції Франції сплутала інфляцію з феляцією

Янукович оконфузився на зустрічі з Мєдвєдєвим (відео)

Янукович знову переплутав слова

Азаров знову забув, де ставити наголос в назві Івано-Франківська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: