Французька компанія хоче заборонити Google за недобросовісну конкуренцію

На Google поскаржились в Єврокомісію за недобросовісну конкуренцію.

У антимонопольне відомство Євросоюзу надійшла нова скарга на інтернет-пошуковик Google. Скаргу знову подала французька Пошукова компанія 1plusV, якій належить юридичний пошуковик eJustice.fr. Компанія просить ЄС визначити, чи навмисне пошуковик блокує конкурентів у рекламній системі AdSense.

За заявою компанії, в проміжку між 2006 і 2010 роках Google перекривав доступ пошукових компаній до рекламного онлайн сервісу AdSense, який був єдиним ефективним способом отримати спрямовану рекламу в шукачі, а заборона Google на участь вертикальних пошуковиків, зокрема eJustice.fr, в програмі AdSense була створена для придушення конкуренції.

При цьому, представник компанії 1plusV сказав, що не наполягає на розкритті алгоритму пошуку Google, але вважає ЄС повинен заборонити пошуковик у разі виявлення будь-яких порушень.

У лютому 2010 року 1plusV заявила, що Google вилучив сайт з видачі, що значно позначилося на трафіку. У грудні минулого року, коли Комісія розпочала розслідування у цій справі, Google знову включив пошуковик у свою видачу. За словами представників Google "випадання" eJustice.fr з видачі було викликано низькою значущістю сайту для користувачів і його невелику інформаційну цінність.

Читайте також:

Топ-менеджер Google зізнався у сприянні заворушенням в Єгипті

Google навчить комп'ютер розмовляти з користувачем

Google почав стежити за людьми в реальному часі

Пірати ініціювали створення альтернативного Інтернету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: