Французька поліція розповсюдила фото підозрюваних у теракті в Парижі

Дата публікації
Французька поліція розповсюдила фото підозрюваних у теракті в Парижі

Підозрювані в теракті брати. / AFP

Головними підозрюваними є 34-річний Саїд Кауші та його 32-річний брат Шерифі.

Французька поліція розповсюдила фото двох братів, підозрюваних у теракті на редакцію паризького журналу Charlie Hebdo. Про це повідомило агентство France-Presse.

Йдеться про 34-річного Саїда Кауші та його 32-річного брата Шерифі. Обидва вони народилися в Парижі в сім'ї алжирського походження.

Правоохоронці звернулися до свідків з проханням допомогти слідству, попередивши, що розшукувані "швидше за все озброєні та небезпечні".

Раніше France-Presse з посиланням на власні джерела повідомило про те, що молодший з трьох підозрюваних - Хамід Мурад 1996 року народження здався поліції.

Підозрювані в теракті брати. / AFP
Вранці 7 січня троє невідомих напали на офіс видання Charlie Hebdoу центрі Парижа. За останніми даними, жертвами стали 12 людей: двоє поліцейських і 10 співробітників журналу, в тому числі головний редактор.

Ще декілька людей знаходяться в критичному стані. Президент Франції Франсуа Олланд особисто побував на місці події і назвав напад на редакцію терористичним актом.

Charlie Hebdo часто публікувала антирелігійні карикатури. Передбачається, що це і стало причиною теракту: за словами очевидців, нападники на редакцію кричали: "Помста за пророка здійсниться".

Пізніше тисячі людей вийшли на вулиці в різних містах світу в пам'ять про жертв атаки на Charlie Hebdo. Повідомляється, що стихійні мітинги зібрали загалом понад 100 тисяч людей тільки у Франції.

Наступна публікація