Перейти до змісту
Французькі медики влаштували протести: скаржаться на умови праці та вимагають збільшити фінансування

Крім того, медпрацівники вимагають збільшити кількість персоналу.

У Франції сталася хвиля протестів лікарів та медичних працівників, які працюють із хворими на коронавірус. Вони скаржаться на умови роботи і вимагають від уряду збільшити фінансування та винайняти додатковий персонал.

Про це розповіли у ТСН.Ранок.

У Франції за останню добу виявили понад 30 тисяч нових випадків коронавірусу. В країні запровадили низку карантинних обмежень, зокрема комендантську годину в Парижі та ще у восьми великих містах.

Крім того, у Франції під час розслідування кримінальної справи про першу хвилю пандемії відбулись масові обшуки в будинках чинних та колишніх урядовців. Зокрема, поліція провела рейд в очільника французького МОЗу Олів'є Верана та голови Нацагенства з охорони здоров’я Жерома Саломона.

Кілька десятків родин померлих від коронавірусу та колишніх пацієнтів позиваються до французького уряду. Посадовців звинувачують у недбалій реакції на початок пандемії, що призвело до масових смертей навесні. Фігурантами цієї справи проходять також чинний та колишній прем’єри Франції. 

Відео Французи звинувачують урядовців у недбалій реакції на початок пандемії коронавірусу

У Франції в ході розслідування кримінальної справи про першу хвилю пандемії відбулись масові обшуки в будинках чинних та колишніх урядовців, зокрема поліція провела рейд в очільника французького МОЗ та голови Нацагенства з охорони здоров’я. Кілька десятків родин померлих від COVID-19 та колишніх пацієнтів позиваються до французького уряду. Посадовців звинувачують у недбалій реакції на початок пандемії, що призвело до масових смертей навесні. Фігурантами цієї справи проходять також чинний та колишній прем’єри Франції. Водночас країною прокотилась хвиля протестів лікарів та медичних працівників. Вони скаржаться на умови роботи і вимагають від уряду збільшити фінансування та найняти додатковий персонал. У Франції за останню добу виявили більше 30 тисяч нових випадків коронавірусу – у країні запровадили низку карантинних обмежень, зокрема комендантську годину в Парижі та ще 8 великих містах.   

Французи звинувачують урядовців у недбалій реакції на початок пандемії коронавірусу

Як повідомлялося, через зростання захворюваності на коронавірус влада Португалії на два тижні також запроваджує режим надзвичайного стану, аби обмежити соціальні контакти людей.  У країні рекордна кількість інфікованих від початку пандемії. Про коронавірусні рекорди заявляють також Австрія та Італія.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин