Французькі мусульманки шукають альтернативу паранджі

Після прийняття парламентом Франції рішення про заборону на носіння в громадських місцях мусульманського одягу, жінки почали шукати інші способи приховати обличчя.

Мусульманки, які проживають у Франції, шукають інші способи приховати обличчя, зокрема, надіти медичні маски.

До таких методів жінки змушені вдатися після того, як 13 липня нижня палата парламенту Франції одноголосно прийняла рішення про заборону на носіння в громадських місцях і на вулиці жіночого мусульманського одягу, що повністю закриває обличчя.

Так, в інтернеті набирає популярність ролик, в якому мусульманка французькою звертається до своїх сестер і показує, як правильно використовувати медичну маску в нових цілях. На питання передбачуваних правоохоронців жінка відповідає, що носить маску виключно з гігієнічних міркувань, і заявляє, що ніколи жоден закон не заборонить їй цього робити.

Ідея заборони носіння в громадських місцях традиційного мусульманського жіночого одягу належить французькому уряду. Уряд вважає, що паранджа, яка приховує обличчя, порушує принципи свободи, рівності і братерства, на яких заснована Французька республіка.

Нагадаємо, що 29 квітня нижня палата парламенту Бельгії проголосувала за введення в країні заборони на носіння в публічних місцях ісламського одягу, що закриває обличчя. Таким чином, Бельгія стала першою країною у світі, де повністю заборонили носити традиційне мусульманське вбрання.

Читайте також:

Європейці виступили за заборону паранджі

Уряд Франції підтримав заборону на носіння паранджі

Носіння паранджі хочуть заборонити в усій Європі

ВідеоДепутати Національної асамблеї проголосували за заборону паранджі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: