Французькі винищувачі знищили 5 тисяч курей

На птахівничій фермі в населеному пункті Плегюєн літаки-винищувачі знищили 4800 курей.

Два французьких літака-винищувача під час виконання тренувального польоту знищили в Нормандії 4800 курей. За фактом цього інциденту почато спеціальне розслідування.

Загибель курей сталася на птахівничій фермі в населеному пункті Плегюєн. Після прольотів винищувачів над фермою, її власник не повірив своїм очам - пташник в декілька шарів лежали мертві кури.

Вочевидь, шум реактивних двигунів літаків, що летіли на низькій висоті, викликав у птахів смертельний шок. Всього на фермі містилося понад 68 тисяч птахів.

Командування авіабази, розташованої неподалік від ферми, визнало, що два літаки-винищувачі дійсно здійснювали в ці години навчальні польоти з аеродрому бази. Проте пілоти, як стверджують військові, літали на "затверджених правилами висотах". Про що кури, видимо, не були заздалегідь попереджені.

Якщо розслідування підтвердить, що літаки пролетіли над фермою нижче покладених висот, то фермер за нанесений збиток отримає від збройних сил Франції відповідну компенсацію. У французькому міністерстві оборони давно працює спеціальний відділ, який займається подібними подіями і компенсаціями постраждалим.

Читайте також:

Франція продовжить висилку циган

Охорона резиденції Саркозі пропустила на територію психічнохворого

У Франції встановлять пам'ятник Леніну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: