Французькі жандарми розблокували один з нафтозаводів: є поранені

У Франції жандармерія розблокувала нафтопереробний завод у місті Гранпюі. В ході атаки спецпідрозділу жандармерії три страйкарів були поранені.

Французька жандармерія силовими методами розблокувала нафтопереробний завод у місті Гранпюі (департамент Сена і Марна, на схід від Парижа). Підходи до підприємства були перекриті протягом декількох днів учасниками страйку протесту проти реформи пенсійної системи.

В ході атаки спецпідрозділу жандармерії три страйкарів були поранені, вони доставлені на машинах "швидкої допомоги" в найближчу лікарню. Префект департаменту віддав наказ, як це дозволяють йому французькі закони, про відновлення роботи підприємства в умовах страйку. Група робітників, які, як стверджують профспілки, раніше не брали участь у страйку, пройшли на підприємство під охороною жандармерії.

Профспілкові представники заявили, що подадуть позов до суду у зв'язку з "грубим порушенням" їх права на страйк і "інших прав людини". Вони підтвердили, що продовжать свої дії навколо підприємства.

В даний час обстановка в НПЗ лише частково заспокоїлася. У його воріт знаходиться велика група учасників страйку, на підтримку яких із сусідніх міст прибули представники інших професій, зокрема вчителя.

Президент Франції Ніколя Саркозі 20 жовтня розпорядився проводити операції з розблокування від страйкарів нафтопереробних підприємств і складів з пальним. У країні в даний час, незважаючи на всі дії влади, зберігається значний дефіцит автомобільного палива - резервуари порожні як мінімум на чверті бензоколонок. Це поставило у вельми важкі умови не тільки автотранспортні підприємства, але і простих громадян – у п'ятницю в країні починаються тривалі дні свята Всіх святих, під час якого значна частина населення відправляється на відпочинок або відвідати родичів.

Читайте також:

Профспілки Франції проведуть чергові загальнонаціональні акції протесту

Влада Франції кинула на демонстрантів спецназ

Францію охопили молодіжні безлади: 300 ліцеїстів затримані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: