Французький кардинал отримав умовний термін за те, що приховував сексуальні злочини священика-педофіла

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

 Активісті очікували, що його виправдають.

Французький кардинал, архієпископ Ліону Філіп Барбарен отримав шість місяць ув’язнення умовно за те, що не повідомляв та приховував сексуальні злочини священика-педофіла Бернарда Прейната.

Про це повідомляє The Associated Press.

Суд визнав його винним у тому, що він не розповів про факти сексуального насильства в період від липня 2014 року до червня 2015 року. Очікувалось, що суд виправдає Барбарена та ще п’ятьох осіб у цій справі.

Ймовірні жертви сексуального насильства Прейната розповідали, що Барбарен та інші церковні чиновники знали про ці злочини, однак роками прикривали священика-педофіла та приховували це.

Адвокат Барбарена вже заявив, що буде оскаржувати вирок. "Ми сподіваємося, що на наступному етапі правосуддя буде відновлено", - зазначив він.

Нагадаємо, 26 лютого один з найвпливовіших кліриків Римсько-католицької церкви в Австралії був визнаний винним у декількох випадках сексуального насильства над дітьми під час таємного судового розгляду у Мельбурні. 77-річний австралійський кардинал Джордж Пелл ризикує опинитися у в'язниці після того, як присяжні визнали його винним в одному випадку сексуального насилля над дитиною та чотирьох випадках непристойної поведінки з дітьми, які мали місце  наприкінці 1990-х.

Залиште свій коментар

Вибір редакції