Французький спецназ обурений "нелюдською" забороною пити на роботі

МВС Франції заборонило силовикам вживати слабоалкогольні напої під час обідньої перерви. Профспілки обурені.

Французький спецназ обурений забороною на вживання алкоголю протягом робочого дня. Раніше силовики мали право на "чверть літра червоного вина під час обідньої перерви" або келих-другий пива. Але тепер, згідно з наказом міністерства внутрішніх справ, алкоголь заборонено.

Заборона була накладена після того, як у пресі були поширені фото співробітників спецназу з пляшками пива під час роботи на демонстраціях проти пенсійної реформи, які охопили країну восени минулого року. Розгнівані французи закидали штаб-квартиру МВС і Парижу довелося поступитися.

Однак тепер "нелюдськими умовами праці" обурені самі спецназівці. Вони мають намір боротися за гарантоване їм законом право вживати слабоалкогольні напої за обідом (до того ж, пляшки входять до продуктового набору співробітника правоохоронних органів).

Голова однієї з поліцейських профспілок Дідьє Маньон написав гнівного листа керівництву, в якому нагадав, що справжній француз вміє культурно пити.

"Офіцери спецназу мають не більше проблем з алкоголем, ніж усі інші, тому їм не можна забороняти пити, якщо вони роблять це помірно", - зазначив він.

У профспілці хіба що погодилися заборонити поліцейським пити на людях. Ту ж позицію відстоює представник найбільшого французької профспілки поліцейських підрозділів з придушення заворушень Поль Ле Геннек, який взяв на себе роботу зі ЗМІ.

Французьке законодавство забороняє вживання алкоголю під час виконання службових обов'язків, однак усім працівникам дозволено вживати за обідом вино, пиво, яблучний або грушевий сидр.

Читайте також:

У рекламі "солдат майбутнього" французи розстрілюють російських військових

У Криму генерал міліції написав книгу про те, як правильно "бухати" на роботі

Антиалкогольна кампанія в Росії провалилася: горілку продають з вікон і через sms

У Шотландії випустили пиво міцніше за горілку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: