Франція більше не відправить до Афганістану жодного солдата

Президент Франції Ніколя Саркозі заявив, що не збирається виводити свої війська з Афганістану, проте і підкріплення надсилати не буде.

Франція залишиться в Афганістані до перемоги, але більше не відправить туди жодного солдата, заявив президент країни Ніколя Саркозі.

"Чи потрібно залишатися в Афганістані? Я відповім - так. Залишитися, щоб перемогти. Не проти Афганістану, а за Афганістан", - заявив Саркозі в інтерв'ю газеті Figaro.

"Але Франція не відправить туди більше жодного солдата. Я переконаний, що потрібне більше афганських солдатів. Вони доб'ються кращих результатів у цій війні, тому що це їх країна. Але їм потрібно більше платити, щоб уникнути дезертирства", - сказав президент.

Французькі війська беруть участь в антитерористичній операції НАТО в Афганістані з 2001 року. З того часу в країні загинули, щонайменше, 35 військовослужбовців Франції.

За даними інформаційних агентств, всього в операції задіяні 3,7 тисячі французьких солдатів.

Напередодні прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун оголосив про відправку до Афганістану додаткових 350 військовослужбовців, щоб збільшити свій контингент до 9,5 тисяч осіб. Крім того, запит від НАТО про збільшення військового контингенту в Афганістані отримав президент США Барак Обама.

Як заявило командування НАТО, для підтримки порядку в бунтівних провінціях тільки на півдні Афганістану необхідно додатково рекрутувати 10-15 тисяч військових.

Читайте також:

Британія збільшила контингент в Афганістані на півтисячі солдатів

Італію звинуватили в підкупі талібів у Афганістані

Нобелівський лауреат премії миру Обама направить в Афганістан ще 13 тис. солдат

Зброя в Афганістан потраплятиме через територію України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: