Франція: Іран - це найбільш небезпечне місце у світі!

Міністр закордонних справ Франції Бернар Кушнер у черговий раз заявив про необхідність швидкого ухвалення додаткових санкцій проти Ірану.

Бернар Кушнер
news.yahoo.com
Кушнер знову заявив про те, що "найгірше, що може трапитися - це війна", повторивши свій вислів від 16 вересня
Міністр закордонних справ Франції Бернар Кушнер у черговий раз заявив про необхідність швидкого ухвалення додаткових санкцій проти Ірану.

"Нічого немає більш небезпечного за ситуацію в Ірані. Цей регіон надзвичайно небезпечний - це найбільш небезпечне місце світу. Якщо до цього додасться ще й іранська бомба, то, на мій погляд, це буде дуже непросто," - сказав Кушнер, виступаючи на радіостанції Europe 1.

Він знову заявив про те, що "найгірше, що може трапитися - це війна", повторивши свій вислів від 16 вересня, що викликало обурення в міжнародному співтоваристві, зокрема в самому Ірані.

Тоді він відзначив, що треба готуватися до гіршого, а гірше - це війна. Проте потім він відмовився від войовничої риторики, заявивши про те, що його вислів неправильно розтлумачили журналісти.

"Усе, чим займаються іранці, примушує експертів думати про те, що Іран рухається в напрямку створення ядерної бомби, а не цивільної атомної енергетики, на яку вони, звичайно, мають право," - відзначив Кушнер.

Він наполягає на ухваленні додаткових санкції проти Ірану, зокрема в рамках Євросоюзу.

"Поки діалог триває, нам потрібно працювати над додатковими санкціями для того, щоб нас сприймали всерйоз," - сказав глава МЗС Франції.

"Це хороше рішення? Це тільки частина рішення. Чи треба рухатися далі? Так, і це можливо," - заявив Кушнер.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: