Франція не готується до війни з Іраном

Франція не має військових планів проти Ірану, а, навпаки, наполягає на необхідності продовження переговорів.

Бернар Кушнер
Архів
Бернар Кушнер трохи налякав світову спільноту, зробивши заяву, проінтерпретовану як повідомлення про підготовку Франції до війни з Іраном. (Фото: www.mediacitoyen.fr)
Франція не має військових планів проти Ірану, а, навпаки, наполягає на необхідності продовження переговорів, сказав міністр оборони Франції Ерве Морен, виступаючи в середу на телеканалі "Canal+".

Цю заяву міністр зробив у відповідь на слова голови МЗС Франції Бернара Кушнера про те, що криза навколо іранського ядерного досьє змушує міжнародне співтовариство готуватися до "найгіршого", тобто до "війни".

Вислови голови французького МЗС викликали обурення у багатьох політичних і суспільних сил, як у Франції, так і у всьому світі, включно з Іраном. У вівторок, виступаючи в ефірі радіостанції "Ехо Москви" під час свого візиту до Росії, Кушнер заявив, що його слова було вирвано з контексту і неправильно витлумачено журналістами.

"Ніхто не повинен думати, що ми готуємо і розробляємо плани проти Ірану, - заявив міністр оборони Франції. - Необхідно зробити все можливе, щоб уникнути катастрофи, яка трапиться, якщо Іран володітиме бомбою або якщо деякі країни завдаватимуть удару по Ірану".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: