Франція перевірятиме іноземців за ДНК

Франція перевірятиме іноземців на в'їзді в країну за допомогою аналізу ДНК.

Імміграційна влада Франції перевірятиме достовірність анкетних даних тих, хто в'їздитиме в країну за допомогою аналізу ДНК. Іноземцям, які бажають відвідати родичів, які проживають у Франції, може бути запропоновано добровільно і за свій рахунок здати аналіз ДНК для підтвердження родинних зв'язків, повідомляє The Daily Mail.

Новий порядок отримання віз був прийнятий французьким парламентом ще 15 місяців тому, проте зважаючи на численні протести він не був схвалений профільним міністерством. Призначений в січні новий міністр у справах імміграції Ерік Бессон заявив, що підпише необхідні документи, оскільки тести ДНК з високим ступенем вірогідності зможуть встановити, чи має насправді кандидат на в'їзд родичів, які проживають у Франції.

Міністр відзначив, що до 80 відсотків кандидатів на в'їзд до Франції з таких країн, як Сенегал, Кот-Д'івуар і Того, повідомляють недостовірні відомості і пред'являють фальшиві документи про народження і шлюб.

Традиційно проти подібних нововведень виступають правозахисні організації. На їхню думку, відмова від добровільного тесту ДНК значно знижує вірогідність отримання кандидатом візи. До того ж висока ціна аналізу, близько 350 євро, значно підвищує
матеріальний бар'єр для відвідин країни.

За інформацією видання, за ходом французького експерименту з цікавістю спостерігають імміграційна влада інших країн Європи, які стикаються з подібними проблемами.

Посилювання імміграційного законодавства було одним з головних пунктів передвиборної програми президента Франції Ніколя Саркозі. На думку спостерігачів, призначення нового міністра, готового подолати опір невдоволених, є ще одним кроком в цьому напрямі.

Минулого року з Франції було вислано близько 30 тисяч нелегальних емігрантів. 

Читайте також:

В Середземному морі затонуло судно з нелегалами

Нелегали приїхали у Великобританію у вантажівці з ялинкою

З Криму виїжджають гастарбайтери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: