Франція посилить вплив у світі через ЗМІ

Президент Франції Николя Саркозі має намір збільшити міжнародний вплив країни за допомогою основних французьких ЗМІ.

Ніколя Саркозі (Фото: www.tagesanzeiger.ch)
Ніколя Саркозі збирається провести французьку культурну експансію в світі за допомогою мас-медіа. (Фото: www.tagesanzeiger.ch)
Президент Франції Николя Саркозі має намір збільшити міжнародний вплив країни за допомогою розширення всесвітнього мовлення основних французьких ЗМІ.

У своєму листі міністрові закордонних справ Бернару Кушнеру, оприлюдненому в п'ятницю Єлисейським палацом, він доручив "провести необхідні перетворення" в найбільших ЗМІ країни (телеканал TV5, France 24, RFI), аби збільшити їхню мережу мовлення в усьому світі.

"Не йдеться про те, щоби копіювати модель впливу, наприклад, з британської служби ВВС. Я говорю про створення умов для координованого й ефективного управління нашою зовнішньою аудіовізуальною политикою", - сказав президент.

Він також додав, що основний акцент потрібно ставити на можливість мовлення французької міжнародної радіослужби і телеканалів через глобальну мережу, що дозволить реалізувати нові цілі, "посилити вплив Франції в світі та розповсюдження французької мови".

Відомство Кушнера спільно з міністерством культури Франції мають намір до кінця 2007 року розробити необхідні пропозиції для зближення французьких ЗМІ й реалізації програми їх всесвітнього розповсюдження.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: