Франція пропонує зупинити розширення Євросоюзу

Після прийняття до ЄС Балканських країн розширення європейської спільноти необхідно зупинити, вважає керівництво Франції.

Розширення Європейського Союзу має свої межі, заявив держсекретар Франції з європейської політики Брюно Ле Мер. На його думку, слід зупинитися одразу після прийняття до ЄС балканських країн.

"Після Балкан треба зупинитися з розширенням і концентруватися на зміцненні європейських інститутів", - заявив він, цитує газета "Лібр Бельжік".

Наразі офіційний статус кандидатів в члени ЄС мають Хорватія, яка може вступити в організацію в 2010 або 2011 роках, а також Туреччина, проти прийому якої, зокрема, заперечують "локомотиви" ЄС - Франція і Німеччина. За оцінками експертів, переговори про вступ Туреччини можуть затягнуться на 10-15 років.

Албанія має намір подати "прохання" вже цього місяця. Заявку про надання "кандидатського" статусу подала в лютому цього року Чорногорія, вона знаходиться у стадії розгляду.

Аналогічні кроки можуть зробити в поточному році Сербія та Боснія і Герцеговина.

Так звана європейська перспектива відкрита також для Косова, що самопроголошення незалежності цим краєм з країн-членів ЄС відмовляються визнати Румунія, Словаччина, Греція, Кіпр та Іспанія.

Читайте також:

ЄС не буде приймати в зону євро нових членів

В Європі відстежують кожну дію користувача в Інтернеті

До Євросоюзу приєднався острів в Індійському океані

Євросоюз не дав Україні надії на приєднання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: