Франція рекомендувала своїм громадянам покинути Гвінею

Франція опирається на бандитизм, який відбувається у Гвінеї останнім часом.

Міністерство закордонних справ Франції у п'ятницю, 16 жовтня, закликало своїх громадян, що перебувають у Гвінеї, залишити країну в зв'язку з погіршенням ситуації в галузі безпеки.

"Ми офіційно рекомендуємо утриматися від відвідування Гвінеї і закликаємо громадян Франції, які там знаходяться залишити країну", - йдеться у заяві МЗС.

Зовнішньополітичне відомство Франції заявляє, що немає ознак того, що ситуація в Гвінеї поліпшиться найближчим часом і відзначає збільшення випадків бандитизму і збройних пограбувань в столиці держави Конакрі.

Нагадаємо, сили правопорядку Гвінеї 28 вересня пустили в хід сльозоточивий газ і обстріляли бойовими патронами мирну демонстрацію прихильників опозиції в Конакрі, в результаті чого загинули 157 людей і близько 1,25 тисячі отримали поранення.

Розгін опозиціонерів викликав осуд світової спільноти, зокрема, проти дій гвінейських військових висловилася Рада безпеки ООН. Два дні тому Єврокомісар з гуманітарних питань Карел Де Гюхт заявив, що голова військової хунти Гвінеї Мусса Дадіс Камара повинен з'явитися перед судом за злочини проти людяності.

Зіткнення демонстрантів з силами правопорядку стали наслідком поглиблення політичної кризи в Гвінеї. Чинний лідер країни Мусса Дадіс Камара, що прийшов до влади в грудні 2008 року в результаті державного перевороту на обіцянках змін, не виправдав сподівань жителів країни.

Опоненти звинувачують його в недалекоглядній економічній політиці, зокрема, в нападках на видобувні компанії, що, на думку опозиції, загрожує підірвати економіку багатої на корисні копалини Гвінеї.

Читайте також:

У Гвінеї поліція відкрила вогонь по демонстрантах: 58 загиблих

Поліція Гвінеї розстріляла 157 демонстрантів

У зіткненнях з поліцією Гондураса загинули 10 прихильників президента

Сина екс-президента Гвінеї звинувачено у наркоторгівлі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: