Франція стежить за експертизою в Грузії

Франція стежить за результатами моніторингу, який проводить ОБСЄ у зв'язку з ракетним обстрілом грузинської території.

Франція уважно стежитиме за результатами моніторингу, який проводить ОБСЄ у зв'язку з повідомленням про ракетний обстріл грузинської території, і візьме участь в консультаціях Ради безпеки ООН з цього питання, заявив офіційний представник французького міністерства закордонних справ Х'ю Море.

"Ми уважно відстежуватимемо результати цієї експертизи", - сказав він, додавши, що Франція "виражає свою заклопотаність новим етапом загострення російсько-грузинських відносин і закликає обидві країни до стриманості".

Німеччина, у свою чергу, закликала Грузію і Росію до кінця розслідування вести себе стриманіше.

Грузинська сторона стверджує, що російський літак в понеділок увечері порушив повітряний простір країни і скинув на населений пункт Цителубані в Горійськом районі керовану ракету, яка не вибухнула.

ВВС Росії категорично спростували твердження про порушення російськими літаками повітряного простору Грузії. За інформацією наглядових постів південно-осетинської сторони, невідомий літак вторгся в зону конфлікту в гірській частини Південної Осетії зі східного напряму, тобто з боку Грузії.

Спостерігачі ООН по безпеці і взаємодії в Європі підтвердили, що літак, що скинув в понеділок увечері ракету на територію Грузії, прилетів з північно-східного кордону республіки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: