Франція та Німеччина досягли згоди про план допомоги Греції

За даними з дипломатичних джерел, невдовзі у Брюсселі оголосять про надання Греції допомоги у 22 млрд доларів.

Франція і Німеччина дійшли згоди з приводу плану допомоги Греції та іншим країнам, який передбачає участь як держав Європейського союзу, так і Міжнародного валютного фонду.

За словами дипломатів, дві країни досягли угоди, яка "чітко описує умови, за яких необхідне втручання країн єврозони", і "охоплює не тільки Грецію".

За повідомленням інших дипломатичних джерел, пізніше буде оголошено про фінансову допомогу Греції обсягом близько 22 млрд доларів з боку Європи та МВФ, основна частка допомоги при цьому припадає на ЄС.

Греція вже висловила задоволеність проектом ЄС. "Добре, що існує проект постанови, який, як ми вважаємо, нас повністю влаштовує", - сказав офіційний представник уряду країни Йоргос Петалотіс.

Нагадаємо, у Брюсселі стартував дводенний весняний саміт ЄС, його основні теми - ринок праці, стратегія економічного зростання регіону та обговорення проблем, позначених під час конференції з клімату в Копенгагені.

Крім того, країни-члени ЄС обговорять заходи, які вживаються для боротьби з кризою. При цьому учасники ринку покладають великі сподівання на те, що під час зустрічі буде ухвалено рішення щодо фінансової допомоги Греції, державний борг якої перевищує 300 мільярдів євро.

Читайте також:

Весняний саміт ЄС відкрився у Брюсселі: на кону - доля Греції

Фінансова криза в Греції загрожує стати глобальною

Греції запропонували вийти з єврозони

Євросоюз дав Греції три місяці на виправлення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: