Франція витратить мільярд євро на екіпірування "солдат майбутнього"

До складу екіпірування FELIN входять зброя, боєприпаси, бронежилет, захисний шолом з двома дисплеями і мікрофоном.

Головне управління з озброєння Франції (DGA) купить у компанії Sagem 16454 комплекта індивідуального екіпірування піхотинців майбутнього FELIN (Fantassin a Equipements et Liaisons Integres). Укладений контракт доводить загальне замовлення DGA на FELIN до 22588 комплектів, а сукупна вартість покупки тепер складає мільярд євро.

За умовами контракту, перші 1009 комплектів FELIN надійдуть на озброєння французької армії в січні-березні 2010 року. Ще близько трьох тисяч комплектів будуть передані військовим до кінця майбутнього року. Як очікується, повністю поставки комплектів індивідуальної екіпіровки будуть завершені до 2015 року. Які полки отримають FELIN, DGA поки не називає.

До складу екіпірування FELIN входять зброя, боєприпаси, бронежилет, захисний шолом з двома дисплеями і мікрофоном, засоби зв'язку і обміну даними, портативний комп'ютер, приймач GPS, акумуляторні батареї, а також денна норма продуктів харчування й води. Загальна маса комплекту FELIN не перевищує 25 кілограмів. На додаток до FELIN Sagem випускає комплекти для заряду акумуляторів екіпіровки, які можуть бути встановлені на бронетранспортери AMX-10P, VBCI та VAB.

Стрілецька зброя, що входить в комплект FELIN, може бути представлена чотирма видами: штурмової гвинтівкою FAMAS калібру 5,56 міліметра, снайперською гвинтівкою FRF2 калібру 7,62 міліметра, легким кулеметом Minimi калібру 5,56 міліметра, а також стрілецькою зброєю подвійного призначення PAPOP, що включає в себе поствольний гранатомет калібру 30 міліметрів і штурмову гвинтівку калібру 5,56 міліметра.

Зброя в комплекті FELIN оснащується прицілами денного і нічного бачення. Всі приціли оснащені відеорежимами, щоб у солдатів була можливість передавати зображення в режимі реального часу усередині мережі FELIN.

Читайте також:

Росія буде обслуговувати радянську техніку НАТО

Посол США спростував чутки про постачання зброї Грузії

Чавес готується до війни, скуповуючи зброю в Росії і Білорусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: