Франція закликала Грузію дати свободу ЗМІ

МЗС Франції закликає владу Грузії відновити перервану через надзвичайний стан роботу ЗМІ.

МЗС Франції закликає владу Грузії відновити перервану через надзвичайний стан роботу ЗМІ, що, на думку відомства, є необхідною умовою підготовки до майбутніх президентських виборів у Грузії.

"Необхідно відновити умови для демократичних передвиборчих консультацій, зокрема, за рахунок відновлення діяльності опозиційних ЗМІ", - заявила офіційна представниця міністерства закордонних справ Франції Паскаль Андреані, коментуючи інформацію про можливість дострокового припинення надзвичайного стану в Грузії.

"Якщо обіцянка грузинської влади про дострокове скасування надзвичайного стану буде виконано, воно стане кроком в правильному напрямку", - зауважила представниця МЗС Франції.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі запровадив надзвичайний стан на 15 днів у зв'язку з масовими заворушеннями, що відбувалися в Тбілісі 7 листопада після того, як поліція розігнала акцію опозиції біля парламенту.

У середу голова грузинського парламенту Ніно Бурджанадзе повідомила, що надзвичайний стан можеть достроково скасувати 16 листопада в зв'язку з нормалізацією обстановки в країні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: