Франція знесе іммігрантські нетрі, де проживає більше півтори тисячі людей

Французький міністр у справах імміграції Ерік Бессон заявив, що в місті Кале будуть знищені нетрі, в яких живуть багаточисельні мігранти. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Французький міністр з питання імміграції Ерік Бессон оголосив про закриття "джунглів" - стихійного табору недалеко від портового міста Кале, в якому зараз живуть декілька сотень нелегальних іммігрантів. "До кінця цього тижня разом з префектом ми завершимо операцію", - пообіцяв міністр.

За словами Бессона, в даний час в "джунглях" проживають близько півтора тисяч мігрантів. Міністр відзначив, що щодня десятки мешканців нетрів намагаються перебратися до Великобританії на поромах або поїздах, що проходять під Ла-Маншем.

Бессон відзначив, що у зв'язку з тим, що мігрантів в Кале стає все більше, в районах їх мешкання за останній час серйозно виріс рівень злочинності. Міністр підкреслив, що операція по розформуванню незаконного поселення буде проводиться максимально гуманно. Представник французького уряду заявив, що влада намагатиметься вирішити проблеми кожного конкретного мігранта, що оселився в "джунглях".

Міністр у справах імміграції пообіцяв, що всім мешканцям нетрів буде надана можливість добровільного повернення на батьківщину. В тому разі, якщо це виявиться неможливим, мігрантові запропонують оформити запит на надання притулку у Франції.

В разі успіху операції по ліквідації "джунглів" у Кале аналогічні заходи будуть прийняті і в інших портових містах Франції, з яких нелегальні мігранти можуть перебратися до Великобританії.

Читайте також:

Табір нелегалів у Греції знесли бульдозерами

Нелегальні мігранти "атакують" Україну

Анджеліна Джолі відвідала табір біженців в Кенії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: