Франція звинуватила Росію в порушенні угоди по Грузії

Французьке МЗС наголошує, що Росія не виконує план Мєдвєдєва-Саркозі, котрим регулюється війна з Грузією, зокрема не пускає європейських спостерігачів у зону конфлікту.

Росія не виконує план Мєдвєдєва-Саркозі, котрий був підписаний для врегулювання конфлікту в Грузії.

Таку думку висловив міністр закордонних справ Франції Бернар Кушнер. Він пояснив, що мова йде про європейських спостерігачів, яких Росія обмежує в присутності на території Південної Осетії та Абхазії.

"Нехай вони будуть по обидва боки кордону, це необхідно і, зокрема, в Осетії", - сказав Кушнер. "Ми не хочемо проводити війну, у нас важких знарядь немає. Це сили світу", - сказав він.

Говорячи про ситуацію навколо взаємин РФ і Грузії, французький міністр відзначив, що "у всякому разі, Францією і ЄС зробили все, щоб не було глухого кута" у цій ситуації.

Він додав, що після початку військових дій Грузії в Південній Осетії "було багато провокацій з обох сторін".

Кушнер вважає, що поки ситуація на Південному Кавказі все ще залишається напруженою, саме тому присутність спостерігачів необхідна.

Нагадаємо, 30 вересня стало відомо зміст доповіді комісії ЄС за результатами розслідування російсько-грузинської війни. З нього випливає, що війну почала Грузія після провокацій з боку РФ.

Напередодні війни Росія намагалася загострити конфлікт в регіоні. Невиправданий військовий напад Грузії на Південну Осетію став причиною війни на Кавказі в серпні 2008 року, говориться в доповіді комісії.

Читайте також:

ЄС: війну почала Грузія після провокацій Росії

Рада Європи засудила Росію за війну в Грузії

Представник Росії виявив у докладі ЄС про війну провину Грузії

Росія заявляє, що Грузія збирає сили для нової війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: