Француз, якому пересадили обличчя та руки, помер під час нової операції

Загиблий француз, ім'я якого не повідомляється, в 2004 році постраждав під час пожежі: його руки і обличчя були назавжди спотворені.

Француз, який два місяці тому переніс унікальну операцію з пересадки обличчя та кистей обох рук, помер в лікарні. Пацієнт помер 8 червня від зупинки серця під час нової операції - лікарі боролися з інфекцією.

За словами доктора Лорана Лантьері, який провів безпрецедентну пересадку, пацієнт помер не через проблеми, які могла викликати трансплантація. Його організм не відкидає пересаджені тканини, проблем з судинами також не було.

Чому в чоловіка, якому не було ще сорока років, зупинилося серце, фахівці поки не знають. Доктор Лантьері закликає дочекатися результатів розтину.

Загиблий француз, ім'я якого не повідомляється, в 2004 році постраждав під час пожежі: його руки і обличчя були назавжди спотворені. Операції з пересадки він чекав більше року, поки не з'явився підходящий донор. У квітні понад 40 лікарів, пропрацювавши 30 годин, пересадили чоловікові верхню частину обличчя і кисті.

До цього в усьому світі було зроблено лише п'ять операцій з пересадки обличчя, три з них - у Франції. В цій же країні вперше успішно пересадили обличчя: у 2005 році лікарі допомогли 38-річній Ізабель Дінуар, яку спотворила власна собака.

Читайте також:

Вчений вирощує у тілі вівці орган для трансплантації

Українці витрачають на лікування за кордоном 100 млн доларів щороку

Лікарі пересадили французу , що обгорів на пожежі, нові руки та обличчя

Україна: катастрофа з трансплантаціями (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: