Француженка визнала себе винною в участі в безладах в Ірані

Клотільда Рес "визнала свої помилки" і попросила в суду поблажливості.

Французька викладачка Клотільда Рес, що постала перед іранським судом по звинуваченню у причетності до безладів після президентських виборів 12 червня, "визнала свої помилки" і попросила у суду поблажливості.

Француженка розповіла суду, що "написала доповідь на одну сторінку про ситуацію в Ісфахані та передала її у французький інститут вивчення Ірану при культурному секторі французького посольства".

"Я брала участь в маніфестаціях з особистих мотивів, але я визнаю, що це було помилкою, і я не повинна була брати участь в подібних акціях", - сказала підсудна.

Влада Ірану пред'явила Рес звинувачення в "протидії національній безпеці".

Нагадаємо, згідно з оголошеними результатами, на виборах 12 червня перемогу отримав Махмуд Ахмадінежад. Прихильники лідера опозиції Мір Хоссейна Мусаві звинуватили владу у фальсифікаціях та вийшли вимагати повторного проведення голосування на вулиці. В результаті сутичок з поліцією загинули 27 людей, близько тисячі були заарештовані.

3 серпня духовний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї затвердив Ахмадінежада на посаді президента країни, поставивши тим самим крапку в суперечці про законність його обрання. 5 серпня президент склав присягу на урочистій церемонії в парламенті.

Читайте також:

Разом з опозиціонерами в Ірані судять співробітницю посольства Франції

Ахмадінежад склав присягу та проголосив великі зміни

Названі імена туристів із США, заарештованих в Ірані

Розпочато судові слухання щодо іранських опозиціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: