Французи крали дітей, видаючи їх за сиріт

"Сироти з провінції Дарфур", яких організація Arche de Zoe намагалася перевезти до Франції для всиновлення, виявилися переважно чадцями, що мають батьків.

"Сироти з суданської провінції Дарфур", яких гуманітарна організація Arche de Zoe намагалася перевезти до Франції для подальшого всиновлення, виявилися переважно чадцями, що мають батьків, повідомляє агенція France Presse.

"В більшості своїй, ви скоро побачите, коли це підтвердять міжнародні організації, це чадські діти з чадськими батьками з Чада", - заявив спеціальний радник МЗС Франції Ерик Шевальє (Eric Chevalier).

В Arche de Zoe раніше заявляли, що діти, яких планувалося перевезти до Франції, - сироти з суданської провінції Дарфур, де йде громадянська війна. Представники організації стверджують, що вожді племен, що передали їм дітей, гарантували, що всі вони - діти, які втратили батьків, з Дарфура.

Шестеро французів, співробітників Arche de Zoe, яка пропонувала французьким сім'ям за декілька тисяч євро всиновити дарфурських дітей, було затримано минулого четверга на кордоні Чада з Суданом при спробі переправити дітей до Франції.

У вівторок влада Чада пред'явили їм звинувачення в спробі викрадання дітей і шахрайстві. За законами країни, їм загрожує ув’язнення терміном від 5 до 20 років.

Ще трьом громадянам Франції - журналістам, що висвітлювали гуманітарну операцію, і семи громадянам Іспанії, членам екіпажу літака чартерного рейсу, які мали доправити дітей до Франції, пред'явлено звинувачення в пособництві.

Гуманітарну організацію Arche de Zoe було засновано 2004 року. Спочатку її метою була допомога дітям, потерпілим від цунамі в Індонезії. Пізніше члени організації заявили, що хочуть "безкорисливо допомагати дітям-сиротам".

Масові виступи проти дій французьких "доброчинців" відбулися у самому Чаді. Саме їх демонструє приєднаний до цієї статті відеоролик.

ВідеоЧад проти торгівлі дітьми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: