Французи почали масовий випуск вакцини проти грипу А

Проте необхідно продовжувати моніторинг за поширенням вірусу в різних країнах, щоб встигнути вчасно виявити найменші генетичні зміни в його структурі.

Одна з найбільших фармацевтичних корпорацій у світі французька Sanofi-Aventis почала масовий випуск вакцини проти вірусу грипу А/H1N1 у США та у Франціі.

Зазначається, що нормативи дозування вакцини будуть засновані на результатах клінічних випробувань.

Захворювання вірусом грипу А/H1N1, відомого також як свинячий грип, викликані гібридом вірусу грипу типу A (H1N1), комбінація антигенів якого раніше не зустрічалася у вірусів грипу, що викликають захворювання людей або свиней.

Між тим, Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) поки що не зафіксувала жодного випадку мутації вірусу грипу A/H1N1, повідомила в четвер гендиректор ВООЗ Маргарет Чен.

Разом з тим, підкреслила вона, необхідно продовжувати моніторинг за поширенням вірусу в різних країнах, щоб встигнути вчасно виявити найменші генетичні зміни в його структурі.

"Як відомо, вірус грипу дуже непередбачуваний і володіє високою здатністю до мутації", - сказала гендиректор ВООЗ.

Вона зазначила, що зараз важливо відслідковувати поширення вірусу в країнах Південної півкулі, де наближається сезонний підйом захворюваності людей на грип.

Окрім того, зазначила гендиректор ВООЗ, особливу увагу потрібно приділити контролю за вірусом в країнах Близького Сходу та Південної Азії, де відзначаються випадки грипу H5N1 - так званого пташиного грипу, який більш агресивний.

"Може відбутися взаємодія цих вірусів. Проте досі нами не виявлено, що штам H5N1 і A/H1N1 якимось чином перехрещувалися", - сказала Чен.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) 11 червня вперше більш ніж за 40 років офіційно оголосила про введення шостого, максимального рівня загрози пандемії у зв'язку зі стрімким розповсюдженням світом грипу A/H1N1.

За останніми даними ВООЗ та Європейського центру з контролю за інфекційними хворобами, в 108 країнах зареєстровано 55 тисяч 867 випадків захворювання на грип A/H1N1, у тому числі 238 летальних. Лідирують за кількістю хворих США, Мексика, Канада та Чилі.

Читайте також:

У світі вірусом грипу A/H1N1 заразилося 56 тисяч людей

У Франції на грип A/H1N1 захворіли 24 малолітні дитини

Китай запустив у виробництво ліки від "свинячого" грипу

Свинячий та пташиний грип поєднаються у смертоносний вірус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: