Французи виганяють британських дітей "назад до зачумленої країни"

Європейці ставлять до британців як до прокажених: через епідемію свинячого грипу їх ізолюють та женуть назад до Лондона.

Через епідемію свинячого грипу Європу охоплює паніка. Туристів з Великобританії, де зафіксована найбільша кількість хворих серед усіх європейських країн, сахаються як прокажених.

Британські ЗМІ яскраво описують випадок, коли групу англійських школярів чи не стусанами вигнали з табору у Франції. До 14-річних дітей ставилися, як до небезпечних злочинців.

"Люди кричали на нас: забирайтеся назад до своєї зачумленої країни. Вони хотіли переправити нас через Ла-Манш якомога скоріше. Це було жахливо", - цитує розповіді школярів Daily Mail.

Дітей та їхніх вихователів змусили одягти хірургічні маски та взуття, місцеві медики огородили прилеглу до табору територію та заходили до школярів лише в захисних костюмах.

Дітям дали кілька хвилин на збори, після чого засадили до автобусу та відправили додому.

З подібним до себе ставленням британці стикаються і в інших країнах світу, зазначають місцеві ЗМІ. За даними міністерства охорони здоров'я Великобританії, в країні переносниками вірусу грипу A/H1N1 є понад 50 тисяч людей. На сьогодні в країні зареєстровано 29 смертельних випадків. За прогнозами, найближчим часом може захворіти ще третина населення острова.

Читайте також:

Через свинячий грип ВООЗ закриє школи по усьому світу

У британських аеропортах пасажирів перевірятимуть на свинячий грип

Радник британського прем'єра захворів на "свинячий" грип

Британці навмисно заражаються "свинячим грипом" на спеціальних вечірках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: