Французькі мітингувальники приїхали до Німеччини на страйк проти звільнень

Більше тисячі співробітників заводу по виробництву автомобільних шин в Клеруа приїхала до німецького Ганновера, щоб провести акцію протесту. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Страйк робітників компанії Continental - другого за величиною виробника шин в Европе і четвертого в світі, вийшов за межі Франції. Більше тисячі співробітників приїхали до німецького Ганновера, де розташована штаб квартира концерну , щоб провести акцію протесту проти скорочень.

Компанія - основний постачальник шин для великих німецьких автовиробників - має ті ж проблеми з падінням попиту, що і вся галузь. З початку року число робочих місць скоротилося з 140 тисяч до 133 тисяч. 

Страйкарі з'їхалися саме тепер недаремно, адже напередодні до Ганновера приїхала рада акціонерів компанії, для того, щоб обговорити план антикризових заходів і розглядували питання про закриття виробництв в німецькому Ганновері і в Клеруа у Франції.

Їх наради відбувалися на тлі великого мітингу, в якому за оцінками поліції взяли участь близько 7 тисяч людей. До того ж, близько 1200 з них приїхали з Франції - дуже організовано, на спеціально орендованому поїзді з 14 вагонів. Його пасажири поки що працюють на заводі в Клеруа, де два дні тому були серйозні неприємності і навіть сутички з поліцією. Вони спалили заводську контору, а разом з нею і будівля місцевого муніципалітету.

Втім, в Ганновері втручання поліції не знадобилося, не дивлячись на те що новини для тих, що мітингували виявилися не дуже приємними - генеральний директор компанії Карл-Томас Нойман все-таки переконав акціонерів в необхідності подальших скорочень. Очікується, що штат концерну зменшиться ще на 1900 робочих місць.

Читайте також:

Французькі робітники розгромили завод та міську адміністрацію

Українці не готові брати участь у масових акціях протесту

Бородаті феміністки пікетували компанію L'Oreal в Парижі

Робітники в Парижі палять шини на знак протесту проти закриття заводу

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: