Французькі робітники розгромили завод та міську адміністрацію

Працівники компанії-виробника шин Continental знищили меблі та техніку в адміністрації міста Кларуа та спалили прохідну власного заводу.

Незадоволені рішенням про закриття фабрики, працівники компанії-виробника шин Continental розгромили власний завод та будівлю районної адміністрації.

Інцидент стався в місті на Кларуа на півночі Франції, одразу після того, як суд відхилив позов профспілки, яка вимагала анулювати або відкласти процедуру закриття заводу.

За лічені хвилини робітники увірвалися до адміністрації міста, де знищили офісні меблі, розбили комп'ютери і вибили вікна. На самому заводі демонстранти рознесли вщент приміщення прохідної і підпалили десятки покришок. У маніфестаціях взяли участь близько 600 людей - половина всіх співробітників.

Влада негайно відреагувала. Міністр з промислового виробництва Люк Шатель запропонував провести тристоронні переговори і пообіцяв допомогу уряду в досягненні згоди.

Натомість прем'єр Франції Франсуа Фійон заявив, що учасників безладів притягатимуть до відповідальності. "Те, що сталося вчора, є насильством, що неприйнятно", - зазначив він.

Дирекція заводу оголосила про "тимчасову зупинку виробничої діяльності до надходження подальших вказівок".

Збитки Continental за минулий рік перевищили мільярд євро. Керівництво компанії ухвалило рішення припинити виробництво на заводі в Кларуа – найбільш витратному з усіх підприємств концерну. Повна зупинка конвейєра запланована на березень 2010 року.

Наприкінці березня робітники Continental, вимагаючи переглянути рішення про закриття підприємства в передмісті французької столиці, пройшли маршем по Єлисейським полям та палили шини в центрі Парижа. Тоді влада обіцяла зробити все, щоб скорочені робітники не залишилися на вулиці.

Читайте також:

Ейфелева вежа закрита через страйк працівників

Робітники в Парижі палять шини на знак протесту проти закриття заводу

На страйки у Франції вийшли понад 3 мільйони людей

Працівники заводу Sony захопили в заручники керівництво компанії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: