Французькі робітники погрожують підірвати завод через борги з зарплати

Борг підприємства New Fabrice перед кожним співробітником складає приблизно 30 тисяч євро.

У Франції працівники заводу автомобільних комплектуючих захопили підприємство і погрожують підірвати його, вимагаючи виплати їм заборгованість з зарплат. Інцидент стався в районі міста Шательро у центральному регіоні країни.

Підприємство New Fabrice розорилося і в даний час знаходиться під судовою опікою. З тих пір на заводі були проведені масові звільнення. 366 працівників, що залишилися, вимагають виплати заборгованостей від найбільших автомобільних корпорацій країни Peugeot-Citroen і Renault - головних клієнтів New Fabrice. Борг підприємства перед кожним співробітником складає приблизно 30 тисяч євро.

Представник заводського відділення профспілки "Загальна конфедерація праці" повідомив журналістам, що "все готово для того, щоб підірвати завод". У його цехах і приміщеннях розміщена велика кількість балонів з газом.

Трудящі загрожують знищити завод, щоб не допустити, щоб після його повного банкрутства підприємства фірми Peugeot-Citroen і Renault заволоділи устаткуванням і запасом вироблених комплектуючих.

Представники профспілки вже провели переговори з Peugeot-Citroen; в найближчий день відбудуться контакти з Renault, а також у міністерстві економіки, промисловості і зайнятості Франції.

"Якщо ми нічого не отримаємо, то і їм нічого не дістанеться", - заявили працівники підприємства. Вартість вироблених деталей, що знаходяться на складі заводу, - близько 2 мільйонів євро. Одна з нових виробничих ліній заводу має аналогічну вартість.

Читайте також:

У Франції продовжуються заворушення через смерть підлітка у поліції

У Франції потяг зіткнувся з трактором

У Франції кіллер на мотоциклі застрелив російського бізнесмена

У Франції знайшли схованку терористів з майже двома центнерами вибухівки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: