Французьких спецназівців звинуватили в убивстві заручника піратів

Під час визволення з піратського полону французької яхти помер чоловік. Його могли вбити не пірати, а спецназівці.

Французькі правоохоронні органи оголосили, що спецназівці могли вбити заручника під час звільнення узятих в полон сомалійськими піратами французів.

Яхта, на якій подорожували 28-річні Флоран Лемакон, його дружина, трилітній син і двоє друзів, була захоплена піратами на початку квітня.

Через декілька днів після захвату, 9 квітня, французький спецназ звільнив заручників силою. При цьому був убитий Лемакон і двоє піратів. Ще троє піратів арештовано. Як повідомила тепер французька прокуратура, невідомо, чи був Лемакон застрелений піратами або випадково загинув від кулі спецназу. Журналістам стало відомо, що куля, яка вбила заручника, не знайдена. Розслідування інциденту продовжується.

Деякі ЗМІ без посилань на будь-які джерела повідомили, що в ході операції Лемакон зробив різкий жест, і один із спецназівців рефлекторно відреагував на цей жест пострілом.

Незадовго до того, як яхта Лемаконів була захоплена, влада офіційно попередила подружню пару, що в територіальних водах Сомалі вони можуть піддатися нападу піратів. Лемакони не звертали уваги на запобігання. Вони заявили, що бажають сховатися від суспільства.

Читайте також:

Німецький спецназ може вбити полонених українців

Судно з 24 українцями на борту пірати ведуть на свою базу

МЗС: на захопленому піратами судні достатньо харчів і пального

МЗС: на борту захопленого піратами судна Ariana знаходяться 24 українці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: