ФСБ: операція НАТО в Афганістані сприяла відродженню "Аль-Каїди"

На думку російських сил безпеки, операція НАТО в Афганістані проводилася без урахування низки особливостей, і викликала нові прояви тероризму.

Попри присутність в Афганістані військових США та інших країн НАТО, терористична мережа "Аль-Каїда" відновила свій потенціал в регіоні, заявив керівник профільного відділу Федеральної служби безпеки Росії Олексій Сєдов.

"Аналіз міжнародного стану, зокрема і в регіоні Центральної Азії, свідчить про подальше зростання терористичної загрози", - наголосив він.

За словами Сєдова, проведення в Афганістані міжнародної антитерористичної операції без урахування регіональних і національних особливостей цієї країни та інтересів прикордонних держав викликало до життя нові прояви тероризму.

"Наразі афгано-пакистанська зона є основним інкубатором міжнародної терористичної активності, на території якої функціонують численні табори підготовки бойовиків і терористів-смертників, які переправляються потім (для здійснення диверсій) в держави Центральної Азії, Ірак, Росію і далі до Європи", - заявив представник ФСБ.

Як відомо, американський президент Барак Обама пообіцяв розгромити радикальні угрупування "Аль-Каїда" і "Талібан", які діють в Афганістані та Пакистані. Пентагон вважає Афганістан головним фронтом "війни проти террору", і направив туди додаткове військове підкріплення – 17 тисяч військових з допоміжних підрозділів.

Читайте також:

Меркель ледь не потрапила під ракетний обстріл в Афганістані

Афганський солдат вбив двох американців та застрелився

Таліби підірвали автобус в Афганістані: семеро загиблих

"Аль-Каїда" планувала у Британії масштабні теракти на Великдень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: