ФСБ перевірить російських транспортників муляжами бомб

Федеральна служба безпеки вирішила перевірити системи безпеки всіх російських транспортних компаній. Перевірку буде здійснено з допомогою муляжів бомб.

Федеральна служба безпеки пропонує перевірити системи безпеки російських транспортних компаній за допомогою муляжів бомб.

Ініціатива має характер пропозиції, остаточне рішення по якій не винесено. У якій формі буде проходити перевірка, не повідомляється. Пропозиція направлена до Ространснагляду і МВС. У ФСБ зазначають, що перевірки повинні бути несподіваними для транспортних компаній.

Питання про перевірки на транспорті було піднято після теракту в московському аеропорту "Домодєдово" 24 січня. Терористові-смертнику вдалося пройти на територію аеропорту і підірвати себе в натовпі людей, в результаті чого загинули 37 людей.

Після теракту з несподіваними перевірками на Київському вокзалі та в аеропорту "Внуково" побував президент Росії Дмитро Мєдвєдєв. Він особисто перевірив роботу служб безпеки на транспортних об'єктах і звернув увагу на недостатню кількість міліціонерів.

Також власну перевірку влаштувало Life News. Кореспонденти видання через два дні після вибуху зуміли пронести на територію аеропортів "Внуково" і "Домодєдово" муляжі вибухових пристроїв.

Адміністрація "Внуково" попередила журналістів про можливу кримінальну відповідальність за проведені "провокації". Служба безпеки аеропорту "Шереметьєво", куди журналісти також вирушили з перевіркою, змогла виявити муляж бомби.

Читайте також:

У московському парку затримали жінку з вибухівкою

Ще один теракт у Росії: невідомі підірвали потяг саморобною бомбою

ФСБ Росії викрила лабораторію з виготовлення бомб для терактів

Вибух у "Домодєдово" спланував 18-річний хлопець

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: