ФСБ розкрила справи про теракти в Москві і підрив "Невського експреса"

ФСБ заявляє, що встановлені виконавці, організатори і посібники терактів у московському метро, підриву "Невського експресу" та терактів у Кизлярі.

Виконавці та організатори терактів 29 березня 2010 в московському метро встановлені, визначено коло їх посібників, заявив глава Національного антитерористичного комітету, директор ФСБ Росії Олександр Бортніков.

Також встановлені виконавці, організатори і посібники подвійного теракту в Кизлярі, повідомив він на засіданні НАК.

Також Бортніков доповів, що знищено 26 членів терористичної групи, які організували підрив "Невського експреса" в листопаді 2009 року, ще 14 заарештовано.
За словами шефа ФСБ, в місцях їхнього проживання "зібрані вагомі докази, що свідчать про їхню причетність до підриву "Невського експреса ". Бортніков зазначив, що заарештовані і знищені причетні до скоєння понад 50 терактів проти співробітників правоохоронних органів і федеральних сил.

Раніше повідомлялося, що звинувачення пред'явлені лише 11 підозрюваним - жителям інгушського села Екажево, які, за даними слідства, входили в банду убитого терориста Саїда Бурятського.

Відзначимо, що вже через кілька днів після вибухів у Москві глава антитерористичного комітету доповів президентові: особи організаторів терактів встановлені, затримано ряд осіб. Невдовзі це підтвердив заступник голови ФСБ Сергій Смірнов. Однак імена передбачуваних організаторів і затриманих так і не були названі.

Після терактів у Москві і на Північному Кавказі держава посилить заходи безпеки і дасть превентивну і жорстку відповідь терористам, заявив Бортніков.

Читайте також:

В Інгушетії смертниця підірвала міліціонерів під час спецоперації

Чоловіка смертниці з московського метро знайшли в "Аль-Каїді"

ФСБ підтвердила особи смертниць, які скоїли вибухи в Москві

Мєдвєдєв пообіцяв знищити "звірів", що влаштували теракти в Москві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: