ФСБ поклялася не блокувати Gmail та Skype

Російські спецслужби вирішили, що не заборонятимуть Gmail, Hotmail і Skype, оскільки, за їх словами, розвиток передових технологій - це природний процес, якому потрібно сприяти.

Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії не збирається забороняти інтернет-сервіси Skype, Gmail і Hotmail в Росії.

Представник центру громадських зв'язків ФСБ підкреслив, що розвиток передових технологій - це "природний процес, якому потрібно сприяти".

Напередодні заступник керівника науково-технічної служби, начальник Центру захисту інформації та спеціального зв'язку ФСБ Росії Олександр Андрєєчкін заявив, що сервіси Gmail, Hotmail і Skype становлять загрозу безпеці РФ.

Занепокоєння ФСБ викликало використання в мережах зв'язку загального користування РФ шифрувальних засобів іноземного виробництва.

За словами Андрєєчкіна, зашифровані подібним чином дані складно контролювати оперативно.

"Безконтрольне використання таких засобів шифрування в мережах загального користування може призвести до масштабної загрози безпеці в РФ", - заявив він.

Відзначимоо, у РФ програмні засоби щодо шифрування даних надають такі інтернет-сервіси, як Gmail, Hotmail і оператор IP-телефонії Skype.

У Кремлі оперативно відреагували на заяву Андрєєчкіна і відзначили, що представник ФСБ Росії перевищив свої повноваження і поспішив з висновками.

Джерело в адміністрації президента заявило, що слова Андрєєчкіна - його особиста думка, і вони не відображають політику держави.

Читайте також:

ФСБ розділили на клани "пітерських", "блатних" та "роботяг"

Політологи побачили початок кризи: Росія повертається в кінець 1980-х

Опубліковано код трояна, який перехоплює дзвінки Skype

ФСБ випустила серію мультфільмів для дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: