Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ФСБ закликає російську владу боротися з "радикальною молоддю"

У відомстві наводять приклади смертельних нападів молоді на установи.

Федеральна служба безпеки Росії пропонує російській владі боротися з проявами радикалізму серед молоді. 

Про це повідомив директор ФСБ РФ Олександр Бортніков, передає "ТАСС".

Служба планує передати керівництву країни підготовлені пропозиції щодо боротьби з радикальною молоддю. За словами голови силової служби, створюються закриті спілки серед молоді, а радикалізація призводить до загибелі людей. 

"З цим треба щось робити", - сказав Бортніков. Він додав, що має бути "активна робота силовиків, влади, громадянського суспільства, шкіл, де відбувається достатня кількість проявів". Він також нагадав події в окупованій Керчі, де більше 20 осіб загинули від рук студента коледжу. 

Він також нагадав про події у Архангельську, де студент підірвав себе вибухівкою у будівлі ФСБ, а також напад на відомство у Хабаровську. 

"Ми упустили важких підлітків, і вони потрапили під вплив і стали сповідувати радикальні погляди - і ліві, і праві, а десь упереміш, сумбур в голові. Але те, що такі структурні групи існують - це реальність сьогоднішнього дня. Це проблема, яку зараз треба вирішувати негайно", - сказав Бортніков. 

Нагадаємо, вранці 31 жовтня на вході до будівлі місцевого управління російської Федеральної служби безпеки в Архангельську стався вибух, у результаті якого загинула людина. Слідчий комітет розглядає версію теракту. Вибухівку до будівлі ФСБ проніс 17-річний місцевий мешканець. Вибух стався у тамбурі будівлі, після чого сам неповнолітній і загинув, ще троє осіб отримали поранення. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції