ФСБ запобігла теракту за бесланським сценарієм

Крім того, спецслужби нейтралізували ряд найбільш одіозних бандитських лідерів.

Співробітники ФСБ Росії у Південному федеральному окрузі з 2008 року запобігли близько 50 терактам, зокрема захопленню сільської школи у Дагестані за "бесланським" сценарієм і вибуху саморобного вибухового пристрою на пляжі в Анапі.

Такі дані були наведені під час планового засідання Ради керівників органів безпеки в ЮФО, що відбувається у четвер, 25 червня, у Владикавказі.

Як наголосили на засіданні, співробітники органів ФСБ Росії у результаті оперативно-розшукових заходів із 2008 року локалізували діяльність шести злочинних груп, члени яких причетні до організації каналів надходження зброї та боєприпасів у бандформування і ОЗГ, які діють на території Північного Кавказу.

Крім того, спецслужби нейтралізували ряд найбільш одіозних бандитських лідерів. Водночас на нараді зазначалося, що на даному напрямку діяльності залишається актуальною проблема активізації роботи із протидії діяльності терористичних і екстремістських структур.

Раніше 10 червня повідомлялося, що оперативники ФСБ та МВС Росії запобігли у Москві великому теракту, який був запланований на переддень святкування Дня Перемоги 9 травня.

Читайте також:

У результаті теракту в Іраку знищено 20 будинків

У Франції знайшли схованку терористів з майже двома центнерами вибухівки

Таліби підірвали школу і мечеть в Пакистані

У Пакистані підірвали поліцейський фургон. Троє загиблих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: