ФСБ заявила про встановлення організатора теракту біля "Домодєдово"

Під час зустрічі з Дмитром Мєдвєдєвим глава ФСБ повідомив, що вдалося встановити особу, можливого організатора теракту в "Домодєдово".

У ході розслідування російським спецслужбам вдалося встановити особу можливого організатора теракту в московському аеропорту "Домодєдово". Нагадаємо, через вибухи загинули 36 осіб.

Таку версію висунув глава ФСБ Олександр Бортніков на зустрічі з президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим. "Ми припускаємо, хто є організатором", - сказав глава ФСБ, зазначивши, що встановлені причетні до підготовки теракту.

Бортніков підтвердив інформацію про те, що встановлено особу смертника.

"Встановлено особу смертника, який скоїв теракт, назву лише його вік - 20 років, він є мешканцем однієї з республік Північного Кавказу і в серпні минулого року пішов в одну із банд".

За словами голови ФСБ, терорист перебував під дією сильнодіючих наркотичних і психотропних речовин.

Нагадаємо, теракт "Домодєдово" було здійснено 24 січня. Жертвами вибуху, потужність якого склала 5 кг в тротиловому еквіваленті, стали 36 людей, більш ніж 120 отримали поранення. Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв заявив, що злочинців, які організували і скоїли теракт, має бути знайдено і віддано під суд, а в разі опору – знищено.

У середу, 2 лютого, прем'єр-міністр Володимир Путін заявив, що теракт вдалося розкрити.

Читайте також:

Путін повідомив про розкриття теракту у "Домодєдово"

Нові версії теракту в "Домодєдово": смертника підірвали дистанційно

У теракті в "Домодєдово" запідозрили дагестанських бойовиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: