У РФ провели обшуки у 62 громадян в 21 регіоні.
Російська ФСБ заявляє, що припинила діяльність групи людей, причетних до контрабанди зброї з території України.
Про це повідомляє прес-служба відомства.
Зазначається про припинення діяльність "груп і окремих осіб, причетних до організації та функціонування стійких каналів постачання у незаконний обіг засобів ураження на територіях низки суб'єктів Російської Федерації".
"У 21 регіоні країни (від центральної частини Росії до Уралу) проведені обшуки у 62 громадян, причетних до придбання, виготовлення, модернізації та збуту озброєння, а також його контрабандних постачань із території України", – йдеться у повідомленні.
Згідно із інформацією, з незаконного обігу вилучено 181 одиницю вогнепальної зброї іноземного та російського виробництва: ручний кулемет «Калашникова», 11 автоматів, 10 пістолетів-кулеметів, 38 карабінів і гвинтівок, 121 пістолет і револьвер («Глок», «Вальтер», «ПМ», « ТТ »,« АПС »,« ПСМ »,« Наган »), в тому числі з пристроями для безшумної стрільби, гранати, основні частини та комплектуючі для виготовлення понад 200 одиниць зброї, понад 7000 боєприпасів різного калібру, понад 18 кг вибухових речовин і засобів ініціювання вибуху.
Окрім того, було припинено діяльність 8 майстерень із виготовлення боєприпасів, а також модернізації цивільних зразків зброї обмеженого ураження на бойові аналоги.
Вирішується питання про порушення кримінальних справ.
"Проводяться додаткові оперативно-розшукові заходи та слідчі дії з процесуального закріплення протиправної діяльності затриманих, встановлення їхніх злочинних зв'язків, зокрема за кордоном, а також фактів можливої причетності до скоєння інших протиправних діянь на території Російської Федерації", – розповіли у ФСБ.
Нагадаємо, що адміністрація США та обидві партії у Конгресі виступають за надання Україні летального оборонного озброєння.
Але остаточне рішення - лишається за президентом США Дональдом Трампом. Раніше до Києва прибув міністр оборони США Джеймс Меттіс, він мав обговорити з українською владою, зокрема, надання летальної зброї. У Держдепі наголошують, що рішення ще не ухвалене.