ФСБ звинуватила спецслужби Грузії у співпраці з "Аль-Каїдою"

Федеральна служба безпеки РФ посилається на аудіозвіти, які свідчать про встановлення контакту між емісарами "Аль-Каїди"з представниками спецслужб Грузії.

Спецслужби Грузії допомагають емісарам "Аль-Каїди" перекидати терористів до Чечні і доставляти зброю до Дагестану.

Про це заявив у вівторок, 13 жовтня, на засіданні Національного антитерористичного комітету (НАК) його голова, директор ФСБ Росії Олександр Бортніков.

"Виявлені у бойовиків аудіозвіти свідчать про те, що ними спільно з емісарами "Аль-Каїди" встановлені контакти з представниками спецслужб Грузії, за участю яких організована підготовка та перекидання терористів на територію Чеченської республіки", - заявив Бортніков.

"Крім того, ними постійно робляться спроби доставки зброї, вибухівки, фінансових коштів для здійснення диверсій на об'єктах підвищеної небезпеки Дагестану. Перш за все, на нафто-і газопроводах", - додав директор ФСБ.

За даними ФСБ, тільки з початку липня на Північному Кавказі припинено 19 диверсійно-терористичних актів, з початку року - 45. За цей період припинено діяльність 178 бандитів, повідомив Бортніков.

Нагадаємо, раніше про те, що члени міжнародної терористичної організації "Аль-Каїда" діють на території Чеченської республіки і Дагестану, заявляли в МВС РФ. Зокрема зазначалося, що емісари "Аль-Каїди" регулярно проводять інспектування бандформувань, а також постачають для них спецзасоби.

Читайте також:

"Аль-Каїда" закликала уйгурів до війни з китайською владою

Узбецька "Аль-Каїда" закликала до джихаду проти Німеччини

"Аль-Каїда" передрекла крах Обамі

Британська контррозвідка прийняла на роботу членів Аль-Каїди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: