ФСФР РФ хоче прослуховувати телефони

Федеральна служба з фінансових ринків Росії виступає за те, щоб їй дали право прослуховувати телефонні розмови.

Федеральна служба з фінансових ринків (ФСФР) Росії виступає за те, щоб їй дали право прослуховувати телефонні розмови в рамках проведення перевірок за фактом фінансових порушень, повідомив заступник керівника ФСФР Бембя Хухлачієв на прес-конференції в Новосибірську.

За його словами, ФСФР виступає із законодавчими ініціативами, щоб службі дали право самостійно проводити розслідування. "Це не говорить про те, що ми намагаємося узяти на себе оперативно-розшукові заходи, але, зокрема, ми хотіли б мати доступ до прослуховування телефонних розмов", - сказав Хухлачієв.

Ряд законопроектів про нові функції ФСФР вже знаходиться у Держдумі, повідомив замглави відомства. "Фондовий ринок достатньо сприйнятливий, будь-які, навіть незначні події можуть вплинути на нього", - відзначив Хухлачієв.

Він повідомив, що ФСФР щорічно направляє в МВС "близько 800 матеріалів по тих або інших зловживаннях". Замісник керівника Федеральної служби з фінансових ринків бере участь у Новосибірській конференції "Фінансові інструменти для залучення капіталу підприємствами Сибірського федерального округу".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: