Фухіморі повернувся до Перу

Колишній перуанський президент Альберто Фухіморі, якого в Перу звинувачують у корупції й порушенні прав людини, повернувся й чекає на суд.

Колишнього перуанського президента Альберто Фухіморі, якого на батьківщині звинувачують у корупції й порушенні прав людини, екстрагували з Чилі до Перу, повідомляє агенція Associated Press.

Він вилетів зі Сантьяґо на присланому за ним перуанському літаку в супроводі поліції. 

Верховний суд Чилі напередодні задовольнив прохання Перу про екстрадицію колишнього перуанського президента.

Фухіморі утримуватимуть під вартою у в'язниці, що знаходиться на території управління спецоперацій Національної поліції, повідомляє агенція "РИА Новости" з посиланням на міністра внутрішніх справ Перу Луіса Альва Кастро (Luis Alva Castro).

За його словами, екс-президент пробуде там не більше двох тижнів, після чого його переведуть до спеціально обладнаного місця в одній із перуанських в'язниць. Для забезпечення безпеки прибуття Фухіморі в Перу вжито додаткових заходів. Зокрема, до столичного аеропорту спрямовано більше 200 поліцейських.

Альберто Фухіморі перед екстрадицією висловив надію, що перуанська влада належним чином поставиться до його утримання під вартою в Перу, як це личить екс-президентові країни.

Справу Фухіморі розглядатиме спеціально створений для цього Особливий суд у складі трьох осіб. Екс-президента звинувачують у корупції та причетності до порушень прав людини, що призвели до загибелі людей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: