Фукуда сформував новий кабінет

Зміни у складі нового уряду Японії зовсім незначні. До свого кабінету Фукуда покликав лише двох нових людей.

Істотних перестановок у новому складі кабінету міністрів Японії, сформованому вибраним у вівторок на пост прем'єр-міністра Ясуо Фукудою, не відбулося, повідомляє РІА Новости з посиланням на агентство Ассошиейтед Прес.

Більшість членів попереднього уряду, який очолював Сіндзо Абе, що пішов у відставку, зберегли свої пости. У їх числі – міністр фінансів Фукусіро Нукага.

У числі змін - призначення колишнього міністра закордонних справ Нобутаки Матімури генеральним секретарем кабінету міністрів Японії.

МЗС очолив консерватор Масахіко Комура, який у минулому уряді керував міністерством оборони. Він відомий як прихильник жорсткої лінії у врегулюванні північнокорейської ядерної проблеми. Пост міністра оборони замість нього тепер займе поміркований політик Сігеру Ісіба, що очолював оборонне відомство в уряді Дзюнітіро Коїдзумі.

Ісіба - один зі всього лише двох членів уряду, які не були представлені в попередньому складі кабінету міністрів. Друга нова особа - міністр освіти Кісабуро Токаї.

Ясуо Фукуда був обраний новим прем'єр-міністрів після того, як за нього проголосувала нижня палата парламенту, де очолювана Фукудой Ліберально-демократична партія має більше двох третин мандатів. Хоча верхня палата більшістю голосів підтримала лідера головної опозиційної Демократичної партії Ічіро Озаву, згідно з законом, вирішальною у виборах прем'єра вважається думка нижньої палати.

У п'ятницю, 28 вересня, глава японського уряду виступить із програмною промовою в парламенті.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: